B-TR ANA SAYFA
   ANA SAYFA   |   GERİ
Toptan Perakende Yazılar
ÖNSÖZ


PAYLAŞ: Herkese Merhaba,

Yeni bir ses ve soluk olarak Bowling TR yi guncellemeyi bitirdik sayılır. Köşeler ve yazılarımızı da toparlıyoruz.

Ben de tekrar yazı yazmaya başlayacağım.

Bildiginiz gibi daha önce sadece toplar üzerine yazıyordum ve yaptığım planlama neticesinde 20 makalelik bir dizi olarak kurgulamıştım. Bunlardan 10 tanesi yayınlandı, kalanları yayınlanmadı.

Yayınlamamasının sebebi makalelerin hazır olmaması değil, konuların fazla ağır olmasıydı.

Bu konuda yapılabilecek cok fazla bir şey yok. Konu gercekten çok detaylı ve top konusuna hakim olmak icin çok fazla zaman harcamak gerekiyor.

Türkiye'deki oyuncu profiline baktığımda yayınlamadığım makalelerin çok çok küçük bir gruba hitap ettiğini görüyorum. Bu gruptaki arkadaşlarımız zaten sürekli bizlerle dirsek teması halinde bulunduklarından top konusunda kendilerine her zaman yardımcı olmaya çalışıyorum fakat bu tip makaleleri yayınlayarak çoğunluğun kafasını karıştırmak da istemiyorum.

Kafamda bir iki adet top konusuyla ilgili yazmak istedigim konu var, onları da yazacağım ama yeni dönemde yazılarımda top konusuyla sınırlı kalmayacağım.

Bowling ile ilgili olarak, konuya ilgi duyan herkesin fayda sağlayabileceğini düşündüğüm her konuda yazmaya çalışacağım. Bu kendi yazım olabilir, başka birisiyle yaptığım bir sohbette öğrendiğim birsey olabilir, bir dergide beğendiğim bir yazının çevirisi olabilir, artık ağımıza ne takılırsa...

 Toplar, delimler, yazılar konusunda benimle haberleşmek isteyenler ege@gt.com.tr adresine mesaj atabilirler.

 

Herkese selamlar